CAF Champions League: Al Ahly SC – Wydad AC, Transmisja na żywo w TV. Gdzie oglądać mecze CAF Champions League?

fot. Al Ahly (Twitter)


Mecz Al Ahly SC – Wydad AC będzie można obejrzeć na żywo w poniedziałek. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie Viaplay.

W sobotę emocjonowaliśmy się finałem Ligi Mistrzów w Europie, a dziś możemy emocjonować się finałem Ligi Mistrzów w Afryce. W Europie problem organizacyjny polegał na tym, że kibice mieli problem z wejściem na spotkanie, tutaj natomiast jeden z uczestników finału protestował przez to, gdzie mecz będzie rozegrany. CAF zdecydował, że spotkanie odbędzie się na stadionie Wydadu, a to nie spodobało się Al Ahly, który złożył skargę do CAS, czyli Arbitrażowego Trybunału Sportowego. Ten jednak nie zmienił decyzji i mecz odbędzie się zgodnie z decyzją Afrykańskiej Federacji Piłkarskiej.

Gdzie oglądać mecz Al Ahly SC – Wydad AC?

W poniedziałek o godzinie 21:00 Al Ahly SC zmierzy się z Wydadem AC w ramach finału CAF Champions League. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów 

Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji tego spotkania.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych 

Potyczkę pomiędzy Al Ahly a Wydadem będzie można obejrzeć natomiast w internecie. Stream będzie dostępny na platformie Viaplay.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.