CAF Africa Cup Of Nations Cameroon 2022: Wyspy Zielonego Przylądka – Kamerun, Transmisja na żywo w TV. Gdzie oglądać mecze CAF Africa Cup Of Nations Cameroon 2022?

fot. CAF Online (Twitter)

Mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Kamerun będzie można obejrzeć na żywo w poniedziałek. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania, ale będzie można je obejrzeć na platformie Viaplay.

Kamerun jest już pewny awansu do 1/8 finału Pucharu Narodów Afryki i do ostatniego meczu grupowego może podejść na większym luzie. Tego życzyłby sobie Wyspy Zielonego Przylądka, dla których ewentualna wygrana może być kluczowa, bo może pozwolić na zajęcie drugiego miejsca w grupie.

Gdzie oglądać mecz Wyspy Zielonego Przylądka – Kamerun?

W poniedziałek o godzinie 17:00 Wyspy Zielonego Przylądka zmierzą się z Kamerunem w ramach 3. kolejki CAF Africa Cup Of Nations Cameroon 2022. Niestety żadna polska telewizja nie transmituje tego spotkania.

Transmisja online u bukmacherów 

To spotkanie w ofercie mają natomiast bukmacherzy STS, Fortuna, Superbet i Betclic. Będzie można je obejrzeć na stronie internetowej lub aplikacji mobilnej wymienionych bukmacherów.

Transmisja na żywo na platformach streamingowych 

Potyczkę pomiędzy Wyspami Zielonego Przylądka a Kamerunem będzie można obejrzeć również w internecie. Stream będzie dostępny na platformie Viaplay.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x