skysports.com

Coraz więcej wskazuje, że były reprezentant kraju Radosław Majewski wzmocni Poznańskiego Lecha. Jak wynika z nieoficjalnych informacji dziennikarzy portalu internetowego greckapilka.cba.pl, kontrakt z PAE Veria rozwiąże Radosław Majewski.

Ostatnio słyszeliśmy plotki o tym, że Majewski miałby dołączyć do ekipy “Kolejorza”, teraz jednak szanse na transfer są coraz większe. Grecki zespół boryka się bowiem z kłopotami finansowymi i prawdopodobnie w piątek dojdzie do zakończenia współpracy z piłkarzem.

Radosław Majewski urodził się 15 grudnia 1986 roku w Pruszkowie. Piłkarz występujący na pozycji środkowego pomocnika jest wychowankiem miejscowego Znicza, skąd w październiku 2006 roku trafił do Groclinu Grodzisk Wielkopolski, a następnie do Polonii Warszawa. W 2009 roku związał się umową z angielskim Nottigham Forest, po czym był wypożyczony do Huddersfield. W sierpniu 2015 roku podpisał kontrakt z greckim PAE Veria. Dla piłkarza byłby to powrót na ekstraklasowe boiska po siedmiu latach.

Zawodnik w obecnym sezonie rozegrał 29. spotkań w których strzelił 2 gole i zaliczył 4 asysty. Drużyna Majewskiego w obecnym sezonie zajęła 14. pozycję w tabeli i z 27 punktami na koncie utrzymała się w najwyższej klasie rozgrywkowej.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.