Były reprezentant Anglii ponownie w Premier League? Everton planuje złożyć mu ofertę
Według talkSPORT Everton rozważa zaoferowanie kontraktu Jesse'emu Lingardowi.
Były gwiazdor Manchesteru United pozostaje bez klubu, odkąd latem został zwolniony przez Nottingham Forest.
Lingard trenował z drużyną Stevena Gerrarda Al Ettifaq po opuszczeniu City Ground. Ostatecznie jednak nie sfinalizował przeprowadzki do Arabii Saudyjskiej.
Mając na koncie 182 występy w Premier League i 32 mecze dla reprezentacji Anglii, 31-latek z pewnością może pochwalić się sporym doświadczeniem. Everton może zaoferować Lingardowi krótkoterminową umowę do końca sezonu.
Lingard piął się po szczeblach kariery w akademii Manchester United i po raz pierwszy został wybrany do seniorskiego składu w 2011 roku. Po różnych wypożyczeniach, jego debiut nastąpił w sezonie 2014/15. Łącznie w barwach Czerwonych Diabłów zaliczył 232 występy, zdobywając 35 bramek.
BREAKING: #EFC are considering handing Jesse Lingard a #PL lifeline.
The relegation-threatened Toffees could offer Lingard a short-term deal until the end of the season.
- talkSPORT sources understand
🚨 More on our website ☞ https://t.co/PVsrFYa8AU pic.twitter.com/XXJhXQiDNl
— talkSPORT (@talkSPORT) January 2, 2024
-

AktualnościInter Mediolan oferuje 40 mln euro za Ademola LookmanaDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:42
-

AktualnościAtlético Madryt pozyskuje Thiago Almadę z BotafogoDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 8:21
-


AktualnościManchester City podpisuje kontrakt z młodym talentem Sverre NypanemDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:59
-

AktualnościPier-Emerick Aubameyang opuszcza Al-Qadisiya po jednym sezonieDamian Nowacki / 18 lipca 2025, 7:10
-

Kwadrans futboluMbappe z pięknym golem, a Musiala ze straszliwą kontuzją I KWADRANS FUTBOLU #167

Rafał Makowski / 6 lipca 2025, 15:24
-

EkstraklasaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań


Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38










































