Były pomocnik Manchesteru United był w depresji

mufclatest.com

Były pomocnik Manchesteru United, Michael Carrick powiedział, że cierpiał na depresję przez dwa lata po porażce w finale Ligi Mistrzów z FC Barceloną w 2009 roku .

– Punktem kulminacyjnym były mistrzostwa świata w 2010 roku w Republice Południowej Afryki – stwierdził Carrick. Moim marzeniem był mundial, ale prawda jest taka, iż wówczas nie chciałem tam być tylko siedzieć w domu – dodaje 37-latek.

Michael Carrick obwinia się za utratę bramki w finale LM z Dumą Katalonii – Ciągle zadaję sobie pytanie, dlaczego popełniłem błąd. Wtedy właśnie zaczęła się depresja. Potem przechodziłem przez ciężkie momenty – przypomina były reprezentant Anglii.

37-latek pełni rolę asystenta w sztabie szkoleniowym Jose Mourinho. – O moim problemie wiedzieli jedynie żona Lisa oraz rodzice. Nikt łącznie z kolegami z zespołu nie był świadomy z jakim problemem boryka się Carrick.

Pod koniec października do księgarń trafi autobiografia Michaela Carricka zatytułowana “Between the Lines”. Cały dochód ze sprzedaży zasili fundację prowadzone przez byłego piłkarza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x