Burnos zawieszony.

Tomasz Burnos został zawieszony za komentowanie skrótów meczu prawdopodobnie pod wpływem dużej ilości alkoholu. O nietypowym zachowaniu komentatora informowaliśmy już w piątek (news http://pilkarskiswiat.com/szokujace-komentarze-w-eursporcie-video/). Eurosport Polska wydał oświadczenie:

“„Przyznajemy, że poziom komentarza piątkowego programu odbiegał zdecydowanie od standardów przyjętych przez kanał Eurosport, a także ogólnych standardów obowiązujących komentatorów sportowych. Do czasu zbadania wszystkich okoliczności kanał Eurosport podjął decyzję o zawieszeniu współpracy z Tomaszem Burnosem ze skutkiem natychmiastowym”

Przykro to pisać o koledze po fachu, ale niestety, nie był to pierwszy wybryk pana Tomka. Podczas pracy w Polskim Radiu powiedział kilka zdań za dużo jak np. pamiętny dialog  z Januszem Atlasem:

“– Jesteś z pokolenia dziennikarzy, którzy… bania, bania, bania, bania i bania…
– Tak kiedyś było… Bo… Było fajnie.”

Cóż, to przykre ale prawdziwe. A panu Tomaszowi życzymy powodzenia w pracy dziennikarskiej i więcej ostrożności co się mówi i co się robi. Jeśli Pan to czyta, to trzymamy kciuki za to, że jeszcze Pana usłyszymy w tym roku i nie mówię tego złośliwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.