Bundesliga: Podział punktów w Ingolstadt, Kuba poza kadrą meczową

Bundesliga

W meczu 12. kolejki niemieckiej Bundesligi FC Ingolstadt zremisował na Audi Sportpark z VFL Wolfsburg 1:1. W kadrze meczowej Wilków zabrakło miejsca dla pomocnika reprezentacji Polski, Jakuba Błaszczykowskiego.

W trzydziestej pierwszej minucie pierwsi na prowadzenie po strzale Anthoniego Junga wyszli gospodarze. Dla 25-letniego obrońcy było to premierowe trafienie w bieżących rozgrywkach. W tym momencie mogło być już 2:0, ale trzynaście minut wcześniej rzutu karnego nie wykorzystał napastnik Ingolstadt Moritz Hartmann. Wynik meczu w siedemdziesiątej ósmej minucie ustalił Daniel Caligiuri, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie.

W następnej serii spotkań Ingolstadt zagra w Bremie z Werderem, a Wolfsburg, który nie wygrał już drugiego meczu z rzędu podejmie Hethę Berlin.

26.11.2016, godz. 15:30 FC Ingolstadt – VFL Wolfsburg 1:1 (1:0)