Bundesliga: Podział punktów na zakończenie kolejki

goal.com

W ostatnim spotkaniu 21. kolejki niemieckiej Bundesligi Hamburger SV zremisował na własnym stadionie z Hannoverem 1:1. Gospodarze kończyli mecz w dziesięciu.

W 37. minucie pierwsi na prowadzenie wyszli goście po strzale Ivera Fossuma. 21-letni Norweg strzelił swoją pierwszą bramkę w sezonie. Na cztery minuty przed końcem meczu wyrównał Filip Kostic. 25-letni Serb ma już cztery trafienia. W doliczonym czasie gry swoją drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Kyriakos Papadopoulos.
W następnej serii spotkań Hannover, który nie wygrał trzeciego kolejnego spotkania podejmie Freiburg. Z kolei HSV, który ostatni raz wygrał 26 listopada pojedzie na mecz do Dortmundu.

04.02.2018, godz. 18:00, 21.kolejka Bundesligi
Hamburger SV – Hannover 96 1:1 (0:1)