Brown Forbes: Czuję się coraz lepiej i krok po kroku wracam do optymalnej dyspozycji

wisla.krakow.pl

– Potrafiliśmy przeprowadzać składne akcje, walczyliśmy, ale w końcowym rozrachunku nie skończyło się to dla nas szczęśliwie – powiedział Felicio Brown Forbes.

Wydaje się, iż Wisła Kraków znalazła odpowiednią “dziewiątkę”. Felicio Brown Forbes od pierwszych meczów wykazuje znakomitymi umiejętnościami. W środę jednak nie znalazł drogi do siatki Lechii Gdańsk. – Jako pierwsi zdobyliśmy bramkę i wyszliśmy na prowadzenie, jednak na nasze nieszczęście goście zdołali szybko doprowadzić do wyrównania, a następnie potrafili zanotować kolejne trafienia, które zapewniły jej zwycięstwo. Nam ta sztuka się niestety nie udała, ale taki jest futbol – ocenił Kostarykanin.

– Nie mieliśmy zbyt wiele czasu na przygotowania do spotkania z Lechią, a ponadto w naszej kadrze zabrakło kilku ważnych zawodników. Nie można się tym jednak usprawiedliwiać. Potrafiliśmy przeprowadzać składne akcje, walczyliśmy, ale w końcowym rozrachunku nie skończyło się to dla nas szczęśliwie i musieliśmy uznać wyższość przeciwnika – dodał.

– Na boisku czuję się coraz lepiej i krok po kroku wracam do swojej optymalnej dyspozycji. Bardzo się cieszę, że mogłem zagrać przez pełne 90 minut, co jest dla mnie naprawdę bardzo istotne. Chcę nadal pracować i pomagać drużynie – zaznaczył snajper. Dziś Felicio Brown Forbes otrzymał powołanie do reprezentacji na listopadowe mecze z Katarem oraz kadrą Kraju Basków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.