
Brazylijczyk z Leeds priorytetem transferowym Barcelony?
Barcelona jest zainteresowana wysłaniem oficjalnej oferty za reprezentanta Brazylii, który występuje w Leeds United.
Portal "90min" informuje, że Raphinha chce opuścić Leeds niezależnie od tego, czy ekipa w której występuje Mateusz Klich utrzyma się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii. Jeżeli Leeds spadnie do Championship wspomniany piłkarz będzie dostępny za kwotę 25 milionów funtów.
Raphinha chce dołączyć do Barcelony, ale o angaż 25-latka włączone są także inne drużyny. W gronie zainteresowanych usługami Brazylijczyka są między innymi West Ham, Liverpool, Chelsea, Newcastle oraz Paris Saint-Germain. Wspomniane zespoły obserwowały piłkarza Leeds przez ostatnie 12 miesięcy.
Niepewna przyszłość występuje również w przypadku Kalvina Phillipsa, który w styczniowym okienku transferowym był o krok od transferu do West Hamu. Reprezentant Anglii może podpisać nowy kontrakt z drużyną prowadzoną przez Jessego Marscha tylko wtedy, gdy uda się zachować miejsce w Premier League.
-
Kwadrans futboluPSG dało Interowi historyczne lanie! Pogrom w finale Ligi Mistrzów! I KWADRANS FUTBOLU #162
Rafał Makowski / 1 czerwca 2025, 14:42
-
EkstraklasaOficjalnie: Korekta w sztabie Lecha Poznań
Kamil Gieroba / 31 maja 2025, 21:12
-
News dniaTrent Alexander-Arnold oficjalnie w Realu Madryt!
Wiktor Palmowski / 30 maja 2025, 17:30
-
PolecaneDi Maria z sentymentalnym powrotem. To dla niego ostatni klub?
Kamil Gieroba / 30 maja 2025, 9:49
-
BundesligaOficjalnie: Tah w Bayernie Monachium
Kamil Gieroba / 29 maja 2025, 21:36
-
EkstraklasaOficjalnie: Pierwszy letni transfer Jagiellonii Białystok
Kamil Gieroba / 27 maja 2025, 21:21