Brazuca będzie nową Oficjalną Piłką Ekstraklasy
Polska T-Mobile Ekstraklasa dołączy do zacnego grona, w którym są już UEFA czy liga niemiecka i od sezonu 2014/2015 będziemy mogli obserwować w trakcie jej meczów najnowszą piłkę firmy Adidas, wyprodukowaną specjalnie na Finały Mistrzostw Świata 2014.
Zarząd Ekstraklasy SA. postanowił z półrocznym wyprzedzeniem podpisać umowę z nowym dostawcą piłek. Dotychczas, mecze w ramach T-Mobile Ekstraklasy były rozgrywane piłkami firmy Puma. Nowy kontrakt został podpisany na dwa lata.
W ramach umowy przewidziane są również wspólne działania marketingowe, które mają zbudować rozpoznawalność Oficjalnej Piłki Ekstraklasy, w tym szeroką promocję za pośrednictwem sieci sprzedażowych. Na mocy porozumienia kluby Ekstraklasy otrzymają również kilka tysięcy piłek, którymi rozgrywane będą mecze.
Zatem już od nowego sezonu do Polski zawita jedyna i niepowtarzalna Brazuca.
źródło: widzewiak.pl
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21
-
AktualnościLKE: Betis wygrywa z Jagiellonią (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 23:00
-
AktualnościLKE: Warszawa nie zobaczyła cudu. Chelsea lepsza od Legii (BRAMKI)
Michał Szewczyk / 10 kwietnia 2025, 20:45