Brat Leo Messiego szokuje: Musi nastąpić poważny wstrząs na Camp Nou, w tym odejście Joana Laporty

PSG Lille

zdjęcie: https://twitter.com/PSG_English

Nawet po odejściu do Paris Saint-Germain, Lionel Messi pozostaje gorącym tematem w Barcelonie. Katalończycy wykazali chęć sprowadzenia zawodnika z powrotem na Camp Nou w nadchodzącym lecie.

Hiszpański dziennikarz, Gerard Romero niedawno opublikował ciekawą informację, jakoby Messi nie myślał o pozostaniu w Paryżu. Wieści od razu zostały zdementowane i wygląda na to, że Argentyńczyk rozmawia o przedłużeniu kontraktu w Parc des Princes.

Wśród tych spekulacji, brat Messiego – Matias Messi podczas transmisji na „Twitchu” ujawnił, że mistrz świata nie wróci w najbliższym czasie do Barcelony. – Musi nastąpić poważny wstrząs na Camp Nou, w tym odejście Joana Laporty – powiedział.

– Czytałem w „Sporcie” (kataloński dziennik), że Messi powinien wrócić do Barcelony. To jest zabawne. A jeśli to zrobimy, to potrzebne są porządki w klubie. Wśród nich trzeba wyrzucić Laportę – dodał.

Nie ma wątpliwości, że obóz Leo Messiego ma urazę do Laporty za to, że nie zapewnił wystarczających środków na zatrzymanie zawodnika w Katalonii. – Kibice go odpowiednio nie wsparli. Powinni zaprotestować. Hiszpanie to zdrajcy – odpowiedział.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x