Bramkarz Hoffenheim złamał nogę

W niedzielnym meczu 1. Bundesligi bramkarz Heffenheim Koen Casteels złamał nogę i w najbliższym czasie ma przejść skomplikowaną operację. Według najnowszych doniesień przerwa w grze może potrwać około ośmiu miesięcy.

Do zdarzenia doszło w 73. minucie kiedy z bramki wyszedł golkiper, zderzył się z napastnikiem Herthy Berlin Adrianem Ramosem, a potem nieszczęśliwie upadł na murawę. Na Olympia Stadion w Berlinie mecz zakończył się wynikiem 1:1, a bramkę dla popularnych Wieśniaków zdobył Eugen Polanski. Tym bardziej szkoda 21-letniego Belga, gdyż miał szansę na wyjazd na Mundial w Brazylii. W obecnym sezonie Bundesligi Koen Casteels wystąpił w 23. spotkaniach, lecz tylko raz udało mu się zachować czyste konto.