Bramka Adriana Mierzejewskiego w meczu z Al Nahdą

sport.fakt.pl

Adrian Mierzejewski strzelił gola w zwycięskim spotkaniu jego drużyny. W meczu 1/8 finału Pucharu Korony Księcia klub Polaka, Al-Nassr pokonał u siebie Al-Nahdę 5:1.

28-latek trafił do siatki rywala dwie minuty po przerwie. Oprócz Polaka bramki dla drużyny ze Stadionu Księcia Faisala bin Fahda zdobywali Modibo Maiga, który ustrzelił hattricka oraz Mohammad Al-Sahlawi, który podobnie jak Polak pokonał bramkarza rywali jeden raz.

W trwającym sezonie Mierzejwski zdobył trzy bramki. Pod koniec sierpnia w spotkaniu przeciwko Al-Qadisiyah Polak dwukrotnie trafił do siatki rywala.

Kolejnym rywalem Al-Nassr będzie zajmujący dziewiąte miejsce w lidze Najran SC. Mecz trzeciej kolejki I ligi saudyjskiej zostanie rozegrany w piątek w stolicy kraju, Rijadzie.

źródło: Eurosport

autor: Hubert Michałus