BPL: Święci się przełamali i pokonali Everton!

Święci z St.Mary’s Stadium, ekipa Southampton wygrała dzisiaj pierwszy mecz od pięciu spotkań, pewnie pokonując na własnym boisku Everton aż 3:0 w ramach meczu 17 kolejki angielskiej Barclays Premier League. Podopieczni Ronalda Koemana objęli prowadzenie 1:0 w 38 minucie dzięki pomocy rywala, bowiem futbolówkę do swojej bramki wpakował Romelu Lukaku. W drugiej połowie Graziano Pelle i Maya Yoshida ustalili wynik spotkania na 3:0 i pozwolili cieszyć się kibicom “Świętych” z cennych trzech punktów.

Southampton – Everton (3:0) – 20.12.2014 (16:00)
Gol 38′ R.Lukaku (1:0) – gol samobójczy
Gol 65′ G.Pelle (2:0)
Gol 82′ M.Yoshida (3:0)