BPL: Swansea remisuje z “The Toffees”

W pierwszym spotkaniu 32 kolejki angielskiej Barclays Premier League, Swansea City zremisowało przed własną publicznością z Evertonem 1:1.

Goście z Goodison Park pierwsi objęli prowadzenie za sprawą Aarona Lennona, ale w drugiej połowie ekipie Garry’ego Monka udało się wyrównać. W 69 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Łabędzi, który pewnie wykorzystał Jonjo Shelvey. W dalszej części meczu już nic się nie zmieniło i obie drużyny podzieliły się punktami.

Swansea City – Everton (1:1) – 11.04.2015 (13:45)

Gol 41′ A.Lennon (0:1)
Gol 69′ J.Shelvey (1:1) (k.)