BPL: Podział punktów na Liberty Stadium!

W jednym z dzisiejszych spotkań 13 kolejki Barclays Premier League Swansea City zremisowało u siebie z Crystal Palace 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie w 15 minucie mecze za sprawą Wilfreda Bony’ego i było 1:0 dla Swansea, jednak 10 minut później sędzia podyktował rzut karny dla “The Eagles”, który pewnie wykorzystał Mile Jedinak. W dalszej części meczu wynik już się nie zmienił i spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

Po dzisiejszym meczu Swansea City spadło na 7 miejsce w tabeli, mając w swoim dorobku 19 punktów, natomiast Crystal Palace zajmuje już 14 pozycję i ma 6 punktów mniej niż zespół Garry’ego Monka. Cały mecz w barwach “Łabędzi” rozegrał polski bramkarz – Łukasz Fabiański.

Swansea City – Crystal Palace (1:1) – 29.11.2014 (16:00)
Gol 15′ W.Bony (1:0)
Gol 25′ M.Jedinak (1:1) (k.)