BPL: Lisy w końcu wygrały, 90 minut Wasyla

W 19. kolejce angielskiej Premier League Leicester City w składzie z Marcinem Wasilewskim wygrał na wyjeździe z Hull City 1:0. Polski obrońca rozegrał całe spotkanie.

Jedyną bramkę w meczu w 32. minucie strzelił napastnik Riyad Mahrez. Dla 23-letniego Algierczyka była to druga bramka w tym sezonie. Goście kończyli mecz w dziesięciu. Na dwie minuty przed końcem meczu obrońca Paul Konchesky został ukarany drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką.

W tabeli podopieczni Nigela Pearsona nadal zajmują ostatnią lokatę. Do bezpiecznego siedemnastego miejsca, które zajmuje Hull City tracą już tylko trzy punkty.

Następne spotkanie również na wyjeździe Lisy zagrają z Liverpoolem. Spotkanie zaplanowano na 1 stycznia 2015 roku na godz. 16:00.

28.12.2014, godz. 16:00 Hull City – Leicester City 0:1 (0:1)
Gol bramka0:1 – 32′ Riyad Mahrez