Borussia Dortmund złoży ofertę Jadonowi Sancho
Jak donosi "ESPN", Borussia Dortmund może zaproponować wypożyczenie Jadonowi Sancho, który nie jest mile widziany w szatni Manchesteru United.
Angielski zawodnik pozostaje zawieszony na Old Trafford po publicznej krytyce Erika ten Haga. Choć pierwotnie żądano za 23-latka 60 milionów euro, to w United są skłonni wysłuchać ofert wypożyczenia. Co więcej, mogą zapłacić część tygodniowej pensji Sancho, co przyniesie dalsze korzyści.
Jeżeli Borussia będzie chciała przyciągnąć Sancho w styczniowym oknie transferowym, może spotkać się z konkurencją ze strony Juventusu i FC Barcelony. Anglik jest w kontakcie z Edinem Terziciem, co będzie działać na korzyść zespołu z Dortmundu.
Sancho w latach 2017-2021 występował na Signal Iduna Park i za 85 milionów euro został sprzedany do Czerwonych Diabłów. W obecnym sezonie zdążył rozegrać ledwie trzy mecze w Premier League.
Borussia Dortmund 'ready' to make Jadon Sancho transfer offer as Man Utd's stance clearhttps://t.co/z7CSwOclO8 pic.twitter.com/qpZfH6Xb17
— Mirror Football (@MirrorFootball) October 19, 2023
-

AktualnościSzatnia Hiszpanii w ekstazie po 2:0 nad Francją. Marc Cucurella: „Co za pieprzony recital!”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:45
-


AktualnościHiszpania awansowała do finału MŚ 2026 po zwycięstwie 2:0 nad Francją – De la Fuente nieprzegrany w 14 meczach














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 15:03
-


AktualnościAnglia – Argentyna: półfinał MŚ w Atlancie. Mecz o 21:00














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:41
-


AktualnościPedro Porro strzelił gola i zapewnił awans Hiszpanii – 2:0 z Francją w półfinale MŚ














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 14:04
-

AktualnościFrancja z najniższym xG w historii mundiali – 0,3 w przegranej 0:2 z Hiszpanią














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:35
-

AktualnościMarcos Llorente odpowiada na zarzuty Francji po półfinale MŚ: „Wygraliśmy, bo byliśmy lepsi”














Michał Bosak / 15 lipca 2026, 13:02




































