Borussia Dortmund rozpatruje ponowne związanie się z Jadonem Sancho

manutd.com

Borussia Dortmund rozważa podjęcie nowej próby ściągnięcia Jadona Sancho w styczniu. Anglik jest skonfliktowany z Erikiem ten Hagiem.

23-letni Sancho po opuszczeniu akademii Manchesteru City i przeniesieniu się na Signal Iduna Park, zyskał reputację jednego z najbardziej rozchwytywanych młodych zawodników w Europie, w klubie słynącym z rozwoju młodych zawodników.

Czerwone Diaby zapłaciły 85 milionów euro i niestety miał trudności z przystosowaniem się do życia w ojczyźnie, strzelając zaledwie 12 goli i notując sześć asyst w 82 meczach. Napięcia między zawodnikiem a menadżerem osiągnęły punkt krytyczny po tym, jak Sancho został odsunięty od składu na szlagier z Arsenalem (1:3).

Napastnik w krótkim oświadczeniu, nazwał siebie kozłem ofiarnym i zapewnił, że jego postawa na treningach była zadowalająca.  Stwierdził, że istnieją inne powody jego zaniedbania, których nie chciał rozwijać.

“The Sun” donosi, że Borussia chętnie przygarnie 23-krotnego reprezentanta Anglii. W zimę planują wykonać ruch w kierunku Sancho. Na początku tego roku starania w Dortmundzie zostały odrzucone przez United, a po całym konflikcie, rozważą tę okazję.

Gdyby Dortmundowi udało się skłonić Sancho do powrotu do 1. Bundesligi, to w Manchesterze zażądają od niemieckiego klubu pokrycia jego tygodniowej pensji wynoszącej 300 tysięcy funtów.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.