Borussia aplikuje rywalom 10 goli i gromi w meczu kontrolnym!

Borussia Dortmund w kończącym zgrupowanie meczu kontrolnym rozbili 10:0 występujący na III szczeblu rozgrywek szwajcarski zespół, FC Rapperswil-Jona.

Podopieczni Juergena Kloppa urządzili sobie prawdziwą ucztę strzelecką w szwajcarskim Bad Ragaz. Do przerwy “BVB” prowadziło już 6:0, a niemiecki szkoleniowiec postanowił wymienić niemal cały skład. W drugiej części gry Dortmundczycy zaaplikowali rywalom jeszcze cztery bramki i ostatecznie wygrali 10:0!

Niestety na boisku nie pojawił się Łukasz Piszczek, ani Jakub Błaszczykowski.

Kolejny mecz towarzyski podopieczni Jurgena Kloppa rozegrają już w środę (6. sierpnia) o godzinie 17:00 we Wrocławiu ze Śląskiem Wrocław.

Gol 0:10 89′ Immobile

sklad BVB (1. połowa): Langerak – Knystock, Subotic, Ginter, Schmelzer – Kirch – Jojic, Mkhitaryan, Ji – Aubameyang, Ramos

sklad BVB (2. połowa): Bonmann – Knystock, Sokratis, Sarr, Güll – Bender, Kehl – Maruoka, Amini, Hofmann – Immobile

Źródło: własne/ruhrnachrichten.de