Jadon Sancho przebojem zdobywa Bundesligę, przyciąga na siebie uwagę największych światowych marek, a jego kariera po opuszczeniu City wystrzeliła w górę. Borussia nie zamierza osiadać na laurach i rozpoczyna podchody pod kolejną perełkę z akademii The Citizens, a na jej radarach znalazł się młodzieżowy reprezentant Anglii – Phil Foden.

Przykład Sancho jest idealnym wzoremdla młodych piłkarzy, że Borussia to świetne miejsce do rozwoju, nawet jeśli oznacza to opuszczenie szeregów mistrza Anglii.

Phil Foden to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników znajdujących się pod opieką Pepa Guardioli, a ten całkiem wysoko ceni sobie młodego Anglika. Odkąd Hiszpan pojawił się na Etihad, Foden zdążył zadebiutować w pierwszym zespole zarówno w pucharze, jak i Premier League, co zważywszy na rywalizację w składzie “Obywateli” i młody wiek pomocnika jest nie lada osiągnięciem.

Borussia chcąc zdobyć podpis na kontrakcie Fodena, ale najpierw będzie musiała przekonać niechętne do sprzedaży City, a następnie pokonać w rywalizacji światowe tuzy czekające w kolejce po Anglika.

Zainteresowanie młodzieńcem wykazuje również Juventus, PSG, Liverpool, czy Atletico Madryt.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.