Bonus Fortuna: Legia – Midtjylland 10 zł za gola

Zdj. Fortuna

Zaledwie jeden mecz dzieli warszawską Legię od awansu do upragnionej fazy grupowej Ligi Konferencji!

Legia – Midtjylland 10 zł za gola

Po szalonym pojedynku w Danii, zakończonym wynikiem 3:3, przed rewanżem z FC Midtjylland można doszukiwać się powodów do optymizmu. W tym sezonie spotkania Legii w Europie to prawdziwe rollercoastery! W 5 rozegranych meczach padło aż 26 bramek, co daje średnią ponad pięć na mecz! To otwiera nam furtkę do ciekawej promocji…

Zagraj kupon na czwartkowy mecz Legii, a nagrodzony zostaniesz bonusem 10 zł za każdą bramkę w meczu! Sprawdź szczegóły poniżej, spełnij warunki promocji i wyczekuj gradu bramek!

Jak skorzystać z bonusu?

1. Zarejestruj konto na eFortuna.pl

2. Warunek: w trakcie trwania promocji, 31.08.2023 w godz. 19:00 – 21:00 wpłać dowolną  kwotę. Przed rozpoczęciem meczu zagraj kupon z kursem min. 1.8 zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty prematch na mecz Legia Warszawa – Midtjylland za min. 50 zł.

3. Niezależnie od rozstrzygnięcia kuponu, otrzymasz 10 zł w punktach FKP za każdą bramkę strzeloną w meczu (liczą się bramki obu drużyn zdobyte w regulaminowym czasie gry). Zdobyte punkty FKP możesz wykorzystać na dalszą grę. Bonus zostanie przypisany do konta w ciągu 24 godzin od zakończenia meczu.

Szczegóły promocji i dokładne warunki dostępne są na stronie internetowej bukmachera.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.