Boniek: Zawaliliśmy sromotnie te eliminacje
Były prezes PZPN, Zbigniew Boniek ocenił udział reprezentacji w eliminacjach do EURO 2024.
Biało-czerwoni mają za sobą jedne z najgorszych eliminacji w ostatnich latach. Wygrali tylko w trzech spotkaniach z ośmiu, ponosząc kompromitujące porażki w Czechach czy Mołdawii. W efekcie mogą liczyć jedynie na baraże.
– Czasami jak ktoś jest na zakręcie, a my jesteśmy na zakręcie, to jakieś pozytywne wyniki potrafią pewne rzeczy odmienić. Dzisiaj nie chciałbym szukać optymizmu. Zawaliliśmy sromotnie te eliminacje. (...) W przeszłości ani w przyszłości nie będzie takiej grupy, która była tak łatwa. Można było ją spokojnie przejść. Mamy kryzys pokoleniowy. Jest sto tysięcy argumentów. To, co jest najistotniejsze, graliśmy na Stadionie Narodowym, i nie potrafiliśmy wygrać – skomentował Boniek w rozmowie na kanale "Prawda Futbolu".
-


AktualnościOceny po meczu Egipt - Iran. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 8:01
-


AktualnościNowa Zelandia - Belgia oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:58
-


AktualnościNowa Zelandia - Belgia statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:51
-


AktualnościEgipt - Iran w liczbach. Statystyki pomeczowe (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 7:50
-

AktualnościOceny pomeczowe Wyspy Zielonego Przylądka - Arabia Saudyjska (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 5:00
-

AktualnościOceny po meczu Urugwaj - Hiszpania. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (27.06.2026)Nowacki / 27 czerwca 2026, 4:59




































