Boniek: Stawiam na dogrywkę i rzuty karne po których wygrają Włochy

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Zbigniew Boniek twierdzi, że Włosi grali najlepiej w piłkę w mistrzostwach Europy. – Osobiście będę kibicował Włochom. Nie ukrywam, że są mi bliżsi – mówi w rozmowie z serwisem “meczyki.pl”.

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej od piątku przebywa w Londynie. Finał EURO 2020 zatem obejrzy z trybun słynnego stadionu.  – Mam okazję zobaczyć się z rodziną, bo w Anglii mieszkają córka i syn. Właśnie spacerujemy po Hyde Parku. Potem najbliżsi wybierają się na finał Wimbledonu, w którym gra Matteo Berrettini (początek o godz. 15:00 przyp. red.) trenowany przez mojego zięcia. Ja w tym czasie będę na Komitecie Wykonawczym UEFA. Pewnie mecz podejrzę na telefonie. A wieczorem finał – przyznał Boniek.

Według Zbigniewa Bońka Włosi w pełni zasłużyli na finał EURO 2020. – Na Anglikach kładzie się cień decyzji o rzucie karnym w dogrywce. Pewnie VAR mógł poprawić błąd i wtedy kto wie, jak potoczyłby się ten mecz do końca. Natomiast też trzeba sobie powiedzieć, że gospodarze byli lepsi. Duńczycy wisieli w końcówce na linach. Patrząc na chłodno Anglia nie znalazła się w finale przypadkiem. Była drużyną bardzo poukładaną i dobrze grającą w obronie – dodał.

 – Spotkanie zacznie się spokojnie. Piłkarze Garetha Southgate’a dadzą pograć piłką przeciwnikowi. Azzurri pewnie będą chcieli od razu przyspieszyć. Nie lubią długo budować akcji. Chcą szybko przenosić się pod bramkę przeciwnika. Mój typ? Mecz będzie wyrównany. Stawiam na dogrywkę i rzuty karne po których wygrają Włochy – przewiduje na koniec.

źródło: meczyki.pl /


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.