Boniek: Chciałbym, żeby Polska wciągnęła nosem wszystkich rywali

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Chciałbym, żeby Polska pojechała na EURO i wszystkich rywali wciągnęła nosem – mówi Zbigniew Boniek w “Przeglądzie Sportowym”.

Już niespełna trzy tygodnie dzielą nas od rozpoczęcia mistrzostw Europy. Prezes PZPN przyznał, że udało się utrzymać szkielet reprezentacji. – Chciałbym, żeby Polska pojechała na EURO i wszystkich rywali wciągnęła nosem. Jeśli Zieliński, Milik i Lewandowski zagrają wybitnie, a pozostałych siedmiu będzie biegało z tyłu i wykona za nich „czarną” robotę, to możemy pokonać każdego – oznajmił.

Boniek przypomniał, że znał Gerda Mullera z boiska, kiedy Niemiec był u jej kresu, zaś Polak stawiał pierwsze kroku w futbolu. – Uwielbiałem tego piłkarza, ale to czego dokonał Robert jest niesamowite. Jego kosmiczne osiągnięcie przetrwa wiele lat, a poprawić je może wyłącznie napastnik Bayernu Monachium pod warunkiem, że Bawarczycy dalej będą górowali nad przeciwnikami tak samo jak teraz  – wspomina.

 – Musimy być dobrze zorganizowani w obronie, skoncentrowani, wypoczęci, silni mentalnie i pełni entuzjazmu oraz pozytywnej energii. Niech wszyscy sobie przypomną, jak kiedyś po raz pierwszy dostali sprzęt reprezentacji Polski i poczuli się najszczęśliwsi na świecie – dodał.

źródło: przegladsportowy.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *