Bogactwo problemem Jose Mourinho

Getty Images

Szkoleniowiec Tottenhamu ma ciężki orzech do zgryzienia, gdyż będzie musiał zrezygnować z usług kilku swoich podopiecznych.

Harry Winks oraz Moussa Sissoko posiadają różne cechy odpowiadające stylowi prezentowanemu przez Jose Mourinho. Niestety dla wspomnianej dwójki, szkoleniowiec z Portugalii ustabilizował grupę zawodników, których bierze pod uwagę przy ustalaniu podstawowej jedenastki. Opierając się na dotychczasowej kampanii, większość tego, co robi Tottenham koncentruje się wokół umiejętności Harry’ego Kane’a, Son Heung-Mina, Erica Diera, Hugo Llorisa, Tanguya Ndombele i Pierre’a Emile’a Hojbjerga. Duńczyk przeniósł się do londyńskiego klubu z Southampton za kwotę 15 milionów funtów. Po czasie stając się ważną postacią w drużynie Mourinho.

W środku pola partnerem Hojbjerga jest Ndombele, a czasem Moussa Sissoko lub Harry Winks, który w ciągu ostatnich trzech spotkań na boiskach Premier League spędził 192 minuty. Jest to o 68′ więcej niż Francuz. W tym miesiącu pojawiły się plotki sugerujące odejście kogoś z dwójki Sissoko, Winks, ale szkoleniowiec Kogutów chce, aby obaj pozostali w drużynie. Niemniej jednak piłkarze, o których mowa chcą regularnie występować w swojej drużynie, więc nie jest wykluczone, że wkrótce zmienią otoczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *