Błaszczykowski: Wierzę, że nasze nowe nabytki pokażą pełnię umiejętności

a

Fot. Mikolaj Barbanell / shutterstock.com

Jakub Błaszczykowski w „sport.tvp.pl” nie zechciał komentować decyzji Cezarego Kuleszy odnośnie Czesława Michniewicza.

Z Krakowa ubyli istotne ogniwa – Yaw Yeboah (Columbus Crew) i Aschraf El Mahdioui (saudyjski Al Taawon). – Musimy do tej rundy podejść z wielkim szacunkiem i pokorą. Bo choć uważam, że jeśli chodzi o szatnię i drużynę to jakościowo wyglądamy nieźle to ciągle pamiętam o wspomnianych ubytkach. Ja jednak jestem zawsze optymistycznie nastawiony – mówi pomocnik Białej Gwiazdy w „sport.tvp.pl”.

– Życie nie znosi jednak próżni i głęboko wierzę w to, że nasze nowe nabytki pokażą pełnię umiejętności. Jestem przekonany, że je mają, bo podjęliśmy takie decyzje. Oczywiście, każdy potrzebuje czasu na aklimatyzację, ale wierzę, że nasza kadra jakościowo będzie co najmniej tak dobra jak w trakcie rundy jesiennej – dodaje.

Nie potrafił określić powrotu do treningów i stara się wrócić bez operacji kontuzjowanego kolana. Na koniec zapytany o proces wyboru selekcjonera i ostateczne postawienie na Czesława Michniewicza odpowiedział krótko: Nie, dziękuję bardzo.

źródło: sport.tvp.pl /


Mateusz Praszelik komentuje wybór numeru na koszulce Hellasu: Skojarzenia są absurdalne


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.