Bjelica dołączy do uznanego klubu ligi hiszpańskiej?

Nenad Bjelica

Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Słaba postawa Realu Betis w obecnej kampanii doprowadziła do tego, że już wkrótce władze klubu mogą zarządzić zmiany na ławce trenerskiej. Jednym z kandydatów na zastąpienie Rubiego ma być Nenad Bjelica.

Do zmian szkoleniowych mogłoby dojść jeszcze w bieżącym sezonie, jednak ze względów finansowych władze drużyny z Sewilli wolą zaczekać do zakończenia ligi. Według mediów, głównym kandydatem do objęcia posady trenera Betisu jest Nenad Bjelica.

Władze Realu Betis podobno bardzo sobie cenią warsztat byłego trenera Lecha Poznań i chętnie widzieliby go u siebie. Bjelica odniósł się w wywiadzie do obecnej sytuacji oraz opowiedział o tym jak Betis kontaktował się z nim już jesienią.

– Rzeczywiście było zainteresowanie z ich strony. Kontaktowano się nawet ze mną. Pracowałem jednak wówczas w Dinamie Zagrzeb i na tym chciałem się skupić. Teraz też jest coś na rzeczy. Nie może to jednak nikogo dziwić, ponieważ drużyna gra poniżej oczekiwań.

Na ten moment nie wiadomo jak potoczą się sprawy, jednak jeśli obie strony dojdą do porozumienia, to Bjelica obejmie klub z Sewilli przed startem kolejnego sezonu.

Zobacz również: Fenerbahçe zainteresowane Nenadem Bjelicą!

Chorwat w swojej karierze trenerskiej prowadził już takie kluby jak Austria Wiedeń, Spezia Calcio, Lech Poznań i Dinamo Zagrzeb.

Źródło: Estadio Deportivo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.