Billy Gilmour znowu zostanie wypożyczony?

https://twitter.com/billygilmourrr/status/1462145555258298375/photo/1


Fulham w przyszłym sezonie zagra w Premier League. Londyńczycy w związku z tym zdarzeniem chcą znacząco wzmocnić swój skład.

Billy Gilmour przeżywa obecnie bardzo trudne wypożyczenie do Norwich. Jego drużyna walczy o utrzymanie i wydaje się, że ta walka jest już przegrana. Pomocną dłoń do pomocnika ma wyciągnąć Fulham, które tym razem chce ugrać więcej w wyższej klasie rozgrywkowej.

Portal “90min” informuje, że oprócz “The Cottagers” zainteresowanie młodym zawodnikiem wykazuje także Bournemouth i Rangers.

Thomas Tuchel na ten moment nie widzi miejsca w składzie dla 20-latka, więc nie będzie robił przeszkód, jeśli ten zdecyduje się na kolejne wypożyczenie.

– Chcemy osiągnąć więcej w tym sezonie. Nic nie jest dla nas skończone – mówił w rozmowie z “West London Sport” Marco Silva, czyli trener Fulham.

– Chcemy zakończyć rozgrywki [Championship] na szczycie ligi i chcemy zostać jej mistrzami. Wiemy, że będzie to trudne, ale musimy o to walczyć i być w najlepszej formie, w jakiej potrafimy. Zawsze mówiliśmy nie tylko o awansie, ale także o ponownym zdobyciu mistrzostwa i dobrze, że widzę wszystkich w pełni skoncentrowanych na tym celu – zapowiedział.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.