Bild: Thomas Muller pożegna się z Monachium w styczniu

Zawodnik Bayernu Monachium Thomas Muller jest mocno rozczarowany i zdenerwowany z powodu małej liczby czasu spędzonego na boiskach 1. Bundesligi i Lidze Mistrzów. 

Christian Falk ze “Sport Bild” przekonuje, że Thomas Muller ma już dosyć i w styczniu poprosi mistrzów Niemiec, by pozwolili zmienić barwy klubowe. 100-krotny reprezentant Niemiec jest na straconej pozycji w walce z Philippe Coutinho i w pięciu ostatnich meczach ani razu nie wyszedł w podstawowym składzie. Zgodnie z medialnymi doniesieniami płynącymi z naszej zachodniej granicy Thomas Muller już w styczniu opuści “Bawarczyków”. 30-letni Muller nadal odgrywa cenną rolę dla klubu na ławce, na boisku i jako lider zespołu.

Podobne rolę jak u Niko Kovaca Thomas Muller odgrywał u Carlo Ancelottiego. W tym czasie był również niezadowolony ze swojego czasu gry i tego, jak został wykorzystany. Ze strony piłkarza pojawiały się wiadomości o zmianie klubu, ale zacisnął zęby i wytrzymał trudniejszy okres.Chętnych zatrudnienia Niemca z pewnością nie zabraknie, choć nie będą to kluby z europejskiego topu. Przypomnijmy, że Joachim Low po nieudanym dla reprezentacji Niemiec mundialu w Rosji zrezygnował m.in. z Thomasa Mullera tłumacząc, to większym wykorzystaniem młodych zawodników.

źródło: sportbild.de / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *