Bezbramkowy remis w Bergamo

footballcosmos.com

W 27. kolejce Serie A Atalanta na własnym boisku zremisowało 0:0 z Fiorentiną.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana z lekką przewagą gospodarzy. Jednak ani Gomez, ani Petagna nie potrafili pokonać Tatarusanu. W 30. minucie pierwszą dogodną okazję miała “Viola”, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Rodriguez oddał groźny strzał głową, jednak Berisha sparował piłkę na rzut rożny.

Druga połowa to ponowna przewaga gospodarzy. W 77. minucie Petagna, po dośrodkowaniu Gomeza z lewej strony oddał groźny strzał, jednak cały czas wynik brzmiał 0:0. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Atalanta odnotowuje pierwszy remis w tym sezonie przed własną publicznością, natomiast Fiorentina przedłuża swoją passę bez porażki przeciwko Atalancie do 11 meczy.

Atalanta Bergamo 0:0 Fiorentina

Atalanta : Berisha- Toloi, Caldara, Masiello – Conti, Kurtic (69′ Mounier), Freuler, Spinazzola – D’Alessandro(46′ Grassi), Gomez- Petagna (86′ Paloschi)

Fiorentina: Tatarusanu- Sanchez, Rodriguez, Astori- Chiesa (72′ Bernardesci),Vecino, Badelj, Tello – Ilicic (81’Olivera), Valero- Kalinic (90′ Babacar)