Betclic pozyskuje kolejnego zawodnika UFC. Jan Błachowicz ambasadorem marki

Zdj. Betclic

Betclic, wiodąca marka bukmacherska w Polsce, pozyskał nowego ambasadora. Został nim jeden z najlepszych zawodników w historii polskiego MMA, Jan Błachowicz. Były mistrz wagi półciężkiej UFC zasili grono ambasadorów marki składające się m.in. z Karoliny Kowalkiewicz oraz Mateusza Gamrota, którzy współpracę z bukmacherem rozpoczęli we wrześniu bieżącego roku.

Oglądać i typować gale UFC można na Betclic.

Kilka dni temu Jan Błachowicz poznał swojego następnego rywala. Już 20 stycznia 2024 roku na gali UFC 297 w Toronto Polak zmierzy się z pochodzącym z Austrii Aleksandarem Rakiciem. Będzie to już 21. pojedynek, który stoczy dla najbardziej prestiżowej federacji MMA na świecie. 40-letni wojownik przystąpi do tej walki z nowym, dodatkowym wsparciem.

Fragmenty walk „Cieszyńskiego Księcia” znalazły się już w sponsoringowym wideospocie bukmachera, który obejrzeć można w internecie, telewizji oraz dużych sieciach kinowych. Jego wizerunek pojawi się również w reklamach OOH, m.in. na formatach typu citylight oraz w komunikacji miejskiej. Świadczenia obejmują także działania w mediach społecznościowych, oraz obecność na organizowanych przez Betclic wydarzeniach. Za zakup mediów odpowiada Star Media, a za komunikowanie projektu agencja K+ PR.

– Sukces zawodnika to wypadkowa wielu czynników – od pełnego poświęcenia na treningach po przygotowanie mentalne. Betclic rozumie sport nie tylko zapewniając emocje kibicom, ale także wspierając zawodników w ich przygotowaniach. Dziękuję za zaproszenie i nie mogę doczekać się wspólnych działań. Wierzę, że zrealizujemy wiele ciekawych inicjatyw, które zaangażują fanów w całej Polsce – powiedział Błachowicz.

– Po rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z UFC oraz Karoliną Kowalkiewicz i Mateuszem Gamrotem wyprowadzamy kolejne silne, komunikacyjne uderzenie w obszarze mieszanych sztuk walki. Do grona naszym ambasadorów dołączył wielki sportowiec, który wiele lat temu wybrał swój kurs i dzięki ciężkiej pracy zawędrował z małego Cieszyna na szczyt najważniejszej federacji MMA na świecie. Nie możemy doczekać się wspólnych działań – dodał Bartłomiej Płoskonka, country manager Betclic Polska.

Jan Błachowicz jest już trzecim zawodnikiem UFC, który został w ostatnim czasie ambasadorem Betclic. We wrześniu umowy z bukmacherem podpisali Mateusz Gamrot i Karolina Kowalkiewicz. W ramach wspólnych działań Betclic m.in. wyprodukuje film dokumentalny o Gamrocie, a także zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będzie indywidualny trening MMA z Kowalkiewicz.

Źródło: Materiały prasoweDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.