Aleksander Bobek | ŁKS
Udostępnij:

Betclic I Liga: Remis w Niecieczy w meczu na szczycie. Fatalny kiks bramkarza (WIDEO)

Termalica Nieciecza zremisowała z ŁKS-em Łódź 2:2 w hicie 10. kolejki Betclic I Ligi.

Było to starcie lidera z zespołem będącym w strefie barażowej. Emocje rozpoczęły się szybko, bowiem już w czwartej minucie. Fatalny błąd popełnił Aleksander Bobek, który skiksował przy zagraniu Łukasza Wiecha. Minął kwadrans, a Termalica prowadziła już 2:0 - podwyższył wynik Igor Strzałek.

Wydawało się, że przyjezdni są w dużych opałach. Do odrabiania strat ruszyli jeszcze w pierwszej połowie. Antoni Młynarczyk zdecydował się na uderzenie z dość ostrego kąta, a mimo to pokonał bramkarza rywali. Wyrównanie w 76. minucie dał Michał Mokrzycki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem. Termalica ma na ten moment w tabeli pięć punktów przewagi nad Wisłą Płock.