Benitez atakuje swojego byłego pracodawcę!
53-letni trener SSC Napoli, Rafael Benitez ostro skrytykował swój były klub - Inter Mediolan. Z drużyną "Nerazzurrich" pracował w sezonie 2010/2011, jedynie przez pół roku, które zostały nazwane "klęską bohaterów''. Bilans Interu był wówczas fatalny. W 15 meczach zdobyli jedynie 23 punkty i nie mieli już szans na Mistrzostwo Włoch. Popularny Rafa, zdradza szczegóły tak słabej gry mediolańczyków. Wyjaśnił też, jak to się stało, że tak dobrze mu idzie z Napoli.
W Neapolu grają piłkę z radością, entuzjazmem i pasją, a dodatkowo mają więcej energii, niż w Interze. To jest oczywiste, że Inter prezentował wyższy poziom gry w piłkę i miał lepszych piłkarzy, ale jeśli chodzi o zaangażowanie w grę i pasję, to było jej niewiele. Dlaczego teraz mam takie dobre wyniki z Napoli? Cóż, składa się na to wiele rzeczy: przede wszystkim futbol sprawia radość nie tylko piłkarzom, ale wielu ludziom tutaj pracującym. Dodatkowo wszyscy są pozytywnie nastawieni i wierzą w sukces. Coraz lepiej się też rozumiem z zawodnikami .
Powiedział trener neapolitańczyków. SSC Napoli Po 12 kolejkach włoskiej Serie A Napoli zajmuje 3. miejsce w tabeli i ma na swoim koncie 28 punktów.
-
AktualnościKanada - Katar podstawowe składy. Znamy wyjściowe jedenastki (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 23:07
-


AktualnościOficjalnie: wyjściowe jedenastki na spotkanie Szwajcaria - Bośnia i Hercegowina (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 20:06
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-




AktualnościZnamy wyjściowe składy na spotkanie Czechy - RPA (18.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:10
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościMeksyk - Korea Południowa przewidywane składy drużyn | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 17:08





































