Ben Van Dael pozostanie szkoleniowcem Zagłębia Lubin

LOTTO Ekstraklasa / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)


53-letni Ben Van Dael podpisał nowy kontrakt z Zagłębiem Lubin. Holender pozostanie na stanowisku do końca obecnego sezonu.

Holenderski trener zastąpił zwolnionego w październiku Mariusza Lewandowskiego. – Pion Sportowy Zagłębia Lubin S.A. analizował sytuację na rynku i prowadził negocjacje z potencjalnymi kandydatami na stanowisko trenera pierwszego zespołu. Klub zapraszał ich także na mecze domowe i wyjazdowe, aby mogli oni bliżej przyjrzeć się drużynie. Włodarze klubu bacznie przyglądali się jednak pracy tymczasowego szkoleniowca – czytamy w komunikacie klubowym.

– Ben van Dael początki co prawda miał bardzo ciężkie, bo prowadzony przez niego zespół przegrał trzy kolejne mecze z rzędu, jednak ze spotkania na spotkanie lubinianie prezentowali się coraz lepiej – czytamy dalej.

– Współpraca z zawodnikami i pracownikami jest bardzo dobra i to przekonało mnie do kontynuacji mojej pracy na tym stanowisku. Jestem zadowolony z takiego obrotu spraw – skomentował decyzję o podpisaniu nowej umowy trener “Miedziowych” Ben Van Dael.

źródło: zaglebie.com / własne

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.