Bednarek: Popełniliśmy dwa błędy, które zostały skarcone

foto: https://www.lechpoznan.pl/

Zawodnicy Lecha Poznań solidarnie przyznali, że w pierwszej połowie nawiązali równorzędną walkę, ale Benfica z czasem pokazał siłę.

Porażka z Portugalczykami całkowicie przekreśliła szanse na wyjście z grupy, choć i tak przed czwartkowym meczem były jedynie iluzoryczne. – Wiadomo, z kim się dziś mierzyliśmy, to jest bardzo dobry zespół. Popełniliśmy kilka błędów indywidualnych. Pierwsza połowa wyglądała nieźle, ale w drugiej troszeczkę się już otworzyliśmy i Benfica dysponując dużym doświadczeniem potrafiła to wykorzystać. Trzeci gol nas podłamał, stracony szybko po drugim podciął nam skrzydła – zaznaczył Michał Skóraś.

Filip Bednarek przyznał, że momentami nawiązali wyrównaną walkę i wyglądało to dobrze, mimo, iż wyszyli w innym składzie niż zazwyczaj. – Chwała tym chłopakom, którzy weszli i mimo braku rytmu meczowego pokazali się z dobrej strony. Niestety, na początku drugiej połowy po dwóch minutach popełniliśmy dwa błędy, które zostały skarcone i zdecydowały o porażce. To boli, bo mając 0:1 czujesz, że jesteś blisko, ale po dwóch bramkach straconych morale było już dużo słabsze – dodał golkiper.

źródło: lechpoznan.pl / własne


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.