Bayern rozgląda się za następcą Gnabry’ego. Ma na oku brazylijski talent

Antony

Twitter/UEFA Champions League


Wciąż niejasna pozostaje przyszłość Serge’a Gnabry’ego w Bayernie. Władze niemieckiego zespołu zaczynają przygotowywać się na odejście swojego zawodnika i poszukują godnego następcy.

Kontrakt, wiążący Serge’a Gnabry’ego z Bayernem Monachium, wygasa latem 2023 roku. Do tej pory nie został przedłużony, co naturalnie rodzi wiele spekulacji na temat ewentualnego transferu Niemca. Ten nie wydaję się, póki co chętny do przedłużenia współpracy. Może to zmusić klub do jego sprzedaży latem.

Nadchodzące okienko transferowe będzie ostatnią szansą dla Bayernu na jakikolwiek zarobek na Gnabrym. 26-latka wycenia się na 70 milionów euro, a chętnych nie brakuje. Wśród zainteresowanych zespołów wymienia się m.in. Liverpool, Manchester United czy Real Madryt. Transfer wydaje się bardzo realny. Wobec tego zarząd bawarskiego klubu nie zamierza zwlekać do ostatniej chwili z wyborem następcy Gnabry’ego i już poszukuje nowego skrzydłowego.

Jak podaje Christian Falk, wybór padł na zawodnika Ajaksu Amsterdam, Antony’ego. W ostatnim czasie Brazylijczyk świetnie prezentuje się na boiskach Eredivisie. Mieli się już z nim także skontaktować przedstawiciele klubu ze stolicy Bawarii. Antony wzbudził zainteresowanie wielu dużych europejskich zespołów, dlatego zakontraktowanie go z pewnością będzie dla Niemców sporym sukcesem.

W bieżącym sezonie we wszystkich rozgrywkach Antony rozegrał łącznie 29 spotkań, zdobywając w nich 11 bramek oraz 9 asyst.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.