Bayern potwierdza zainteresowanie Hudsonem-Odoi!

Bayern od pewnego czasu poluje na Calluma Hudsona-Odoi. Młody Anglik miałby pomóc Bawarczykom w odmłodzeniu składu. 

readbundesliga.com

Bayern od pewnego czasu poluje na Calluma Hudsona-Odoi. Młody Anglik miałby pomóc Bawarczykom w odmłodzeniu składu. 

 Bayern nie zwalnia tempa jeśli chodzi o transfery. Ledwo co zakontraktowali Benjamina Pavarda, a już polują na kolejnego zawodnika. Pod koniec grudnia mieliśmy już do czynienia z informacją odnośnie rzekomych rozmów pomiędzy włodarzami Chelsea FC a Bayernu Monachium. Mistrzowie Niemiec mieli mieć zamiar zakontraktowania Calluma Hudsona-Odoi. Wszelkie wątpliwości co do wiarygodności informacji rozwiały słowa samego Hasana Salihamidzicia. 

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium nie może się nachwalić 18-letniego skrzydłowego. Wszystko co mogę powiedzieć o Callumie Hudsonie-Odoi to to, że uważam go za dobrego gracza. Jest piłkarzem, którym się interesujemy. – przedstawia sytuacje. Moim zdaniem bardzo dobrze będzie pasował do naszej drużyny. Ma niewiarygodne umiejętności. – schlebia Salihamidzic. 

Bayern od pewnego czasu poluje na skrzydłowego. Ich skład zdecydowanie potrzebuje odmłodzenia. Ribery wraz z Robbenem mają zdecydowanie więcej wiosen, niż powinni, by reprezentować zespół walczący o puchar Ligi Mistrzów i utrzymanie tytułu Mistrza Niemiec. Średnia wieku najlepszej jedenastki podopiecznych Kovaca wynosi 29,4. W przypadku będącej na czele Borussi średnia jest o wiele niższa, a gra efektywniejsza. 

 

Negocjacje z “The Blues” mogą być jednak trudniejsze niż można się było spodziewać. Maurizio Sarri nie chce puścić 18-letniego skrzydłowego za granicę. Zresztą wczoraj włoski szkoleniowiec pozwolił zagrać Anglikowi od pierwszej minuty. Callum Hudson-Odoi na boisku był bardzo aktywny i pokazał się od tej lepszej strony, choć Chelsea spotkanie z “Kogutami” przegrała. 

Hudson-Odoi w tym sezonie najwięcej występów zaliczył w młodzieżowej Premier League 2, gdzie w pięciu spotkaniach zaliczył jednego gola i dwie asysty. Młody gracz pokazywał się również w Lidze Europejskiej, gdzie również jeden raz strzelił gola oraz do swojego dorobku dopisał jedną asystę. 

Przejdź do paska narzędzi