Aleksandar Pavlović
Udostępnij:

Bayern Monachium traci defensora na kilka tygodni

Duży pech Aleksandara Pavlovicia.

Bayern Monachium w sobotę odniósł przekonujące zwycięstwo. Rozbili wicemistrzów Niemiec - VfB Stuttgart aż 4:0. Błysnął Harry Kane, który zaliczył hat-tricka. Jedno trafienie dorzucił Kingsley Coman.

Te zwycięstwo "Bawarczycy" okupili poważną kontuzją Pavlovicia. On pojawił się w podstawowym składzie, ale mógł grać jedynie... do ósmej minuty. Bowiem wtedy nieszczęśliwie upadł na boisko, uszkadzając obojczyk. Bayern potwierdził już, że defensora czeka kilka tygodni przerwy.

Pech w tej sytuacji jest spotęgowany faktem, że już w środę Bayern zmierzy się z Barceloną w Lidze Mistrzów, a Pavlovicia na pewno ominie te spotkanie.

Pavlović to wychowanek Bayernu. W tym sezonie dość często dostaje okazje do gry. We wszystkich rozgrywkach zebrał do tej pory dziewięć występów. W nich nawet zdobył bramkę i dorzucił asystę.