Bayern Monachium szuka lewego obrońcy. Obrał dość zaskakujący kierunek
Daily Mail informuje, że Andy Robertson z Liverpoolu znalazł się w orbicie zainteresowań Bayernu Monachium.
Saga związana z Alphonso Daviesem wydaje się dobiegać końca. Kanadyjczyk jest już po słowie z Realem Madryt i prawie na pewno opuści Allianz Arenę. Włodarze Bayernu Monachium są niezadowoleni z takiego obrotu spraw, bo tracą naprawdę wartościowego zawodnika. Wiedzą jednak, że nie mogą siłą zatrzymać Daviesa. W związku z tym zaczęli rozglądać się za zastępstwem.
Ich zakres zainteresowań sięgnął daleko, bo aż do Anglii a konkretnie do Liverpoolu. Mistrzowie Niemiec chętnie zobaczyliby w swoich szeregach... Andy'ego Robertsona.
Szkot występuje na Anfield od 2017 roku, kiedy to przyszedł z Hull City. Pod wodzą Jurgena Kloppa rozkwitł na dobre. Stał się jednym z najlepszych lewych obrońców na świecie. W tym sezonie jego dobrą formę zahamowała jednak kontuzja, która wykluczyła go na kilka miesięcy z gry. Wrócił dopiero pod koniec stycznia.
Ściągniecie Robertsona do stolicy Bawarii z pewnością będzie bardzo trudne. Jego kontrakt z The Reds ważny jest do 2026 roku a na ten moment warty jest 35 milionów euro. Jak wiadomo jednak, z końcem sezonu Klopp odchodzi z Anfield i kilku kluczowych graczy także może pożegnać się z Merseyside.
-

AktualnościAnglia pokonała Francję 6:4 w niesamowitym meczu o brąz mundialu














Michał Bosak / 19 lipca 2026, 14:41
-


AktualnościKylian Mbappé z rekordem mundialu. Został najlepszym strzelcem w historii mistrzostw świata














Michał Bosak / 19 lipca 2026, 14:33
-


AktualnościPrezydent Argentyny krytykuje upolitycznianie zwycięstwa nad Anglią. „To tani populizm”














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 14:09
-


AktualnościMessi i Lamine Yamal razem na historycznym zdjęciu. Wkrótce staną po przeciwnych stronach














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 13:32
-

AktualnościLionel Messi przed finałem MŚ 2026. „To będzie wyjątkowy i bardzo wyrównany mecz”














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 12:55
-

AktualnościAnglia wciąż czeka na triumf w mundialu. 60 lat od jedynego mistrzostwa świata














Michał Bosak / 17 lipca 2026, 12:08




































