Bayern Monachium stawia na młodzież. Trzech zawodników podpisało profesjonalne kontrakty

fcbayern.com

Bayern Monachium poinformował, że Lovro Zvonarek, Adam Aznou i Noel Aseko Nkili podpisali profesjonalne kontrakty z klubem. Pierwsi zawarli umowy ważne do 2027 roku, ostatni zaś na dwa lata, do 2026 roku.

Lovro Zvonarek odcisnął swoje piętno podczas ostatniego meczu Bayernu Monachium z VfL Wolfsburg. Chorwat strzelił swojego pierwszego gola w seniorach Bayernu Monachium. Pozostali dwaj piłkarze jeszcze muszą zaczekać na swój debiut w pierwszej drużynie, ale regularnie grają w zespole U-19.

–  Lovro Zvonarek, Noel Aseko Nkili i Adam Aznou to młodzi zawodnicy z dużym potencjałem. Fakt, że po raz kolejny możemy dać trzem młodym zawodnikom profesjonalne kontrakty, wiele mówi o naszej pracy w FC Bayern Campus. Naszą filozofią jest jak największa przenikalność do pierwszej drużyny, ponieważ ważnym elementem Bayernu jest rozwój młodych graczy na absolutnie najwyższym poziomie. Będziemy nadal ściśle wspierać całą trójkę w ich kolejnych krokach. Mają wszystko, czego potrzebują, aby odnieść sukces – powiedział Christoph Freund, dyrektor sportowy.

źródło: Bayern MonachiumDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.