Bayern Monachium ma konkretny plan. Chodzi o bramkarza
BILD donosi, że Bayern Monachium chce przedłużyć kontrakt Alexandra Nübela, z możliwością ponownego wysłania zawodnika na wypożyczenie do Stuttgartu w przyszłym sezonie.
Nübel jest jednym z najlepszych bramkarzy w Bundeslidze. Aby dołączyć do Stuttgartu na zasadzie wypożyczenia zeszłego lata zawodnik zgodził się na obniżkę pensji. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że będzie grał w Stuttgarcie po zakończeniu sezonu.
Podczas gdy Manuel Neuer pozostaje w Bayernie Monachium, istnieje niewielka szansa, że Nübel będzie mógł realnie powalczyć o miejsce w składzie. O ile jednak Stuttgart byłby otwarty na definitywny transfer Niemca to nie stać ich obecnie na bramkarza, więc przedłużenie kontraktu z Bayernem i kolejne wypożyczenie wydaje się być najlepszą opcją dla obu stron.
Mimo braku konkretnych rozmów między Bayernem Monachium, a przedstawicielami Nübela, decyzja w tej sprawie ma zapaść w lutym lub marcu.
Nübel wystąpił w każdym meczu Stuttgartu w tym sezonie. Zachował dwa czyste konta.
-

AktualnościPortugalia - USA 2:0: Trincão i João Félix, Bruno Fernandes przyczynił się dwiema asystami w AtlancieNowacki / 1 kwietnia 2026, 15:58
-


AktualnościArgentyna rozgromiła Zambię 5:0 w meczu towarzyskim przed mundialemNowacki / 1 kwietnia 2026, 15:22
-


AktualnościBrazylia pokonała Chorwację 3:1 w Orlando - debiutancki gol Igora Thiago i trafienie MartinellegoNowacki / 1 kwietnia 2026, 14:54
-


AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-

AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-

AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
































