Bayer Leverkusen – Kaiserslautern transmisja, gdzie oglądać finał Pucharu Niemiec? (25.05.2024)

Vitalii Vitleo / Shutterstock.com

Już dziś o godzinie 20:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie rozegrany zostanie finał Pucharu Niemiec, w którym zmierzą się Bayer Leverkusen i Kaiserslautern. W artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące oglądania transmisji tv i online, a także możliwości korzystania z transmisji za darmo.

Gdzie oglądać finał Pucharu Niemiec (Bayer Leverkusen – Kaiserslautern)?

Mecz na żywo w telewizji będzie można śledzić na kanale Eleven Sports 1. Dostępne opcje transmisji online to Canal+online, Polsat Box Go, WP Pilot, a także bezpłatne streamy na Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Bayer Leverkusen – Kaiserslautern, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu Bayer Leverkusen – Kaiserslautern można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Warunki korzystania z tych usług obejmują założenie konta, dokonanie wpłaty oraz postawienie zakładu. Każda z platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, które umożliwiają dostęp do transmisji bez dodatkowych opłat.

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet dla nowych klientów o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych. Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Bayer Leverkusen – Kaiserslautern, transmisja w serwisach streamingowych

Rywalizację Bayer Leverkusen – Kaiserslautern można oglądać nie tylko na bezpłatnych stronach wymienionych powyżej, ale również na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do dzisiejszej transmisji.

  • WP Pilot » pakiet “Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu “Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.