Bayer już zna plan Alonso? Tam ma trafić w 2025 roku

twitter.com/bayer04fussball/

Xabi Alonso z jasnym planem.

Z ostatnich doniesień wynika, że przyszłość Xabiego Alonso, jednego z najbardziej cenionych trenerów piłkarskich, może być już przesądzona.

Rok decyzji dla Alonso

Alonso, który ostatnio poprowadził Bayer Leverkusen do finału Ligi Europy, gdzie jego zespół musiał uznać wyższość Atalanty Bergamo, znajduje się w kluczowym momencie swojej kariery trenerskiej. Mimo zainteresowania ze strony takich gigantów jak Liverpool i Bayern Monachium, Hiszpan zdecydował się pozostać w Leverkusen na kolejny sezon. Jednak wszystko wskazuje na to, że może to być jego ostatni rok w roli szkoleniowca “Aptekarzy”.

Zarząd Bayeru Leverkusen jest świadomy nadchodzących zmian. I przygotowuje grunt pod przyszłe przetasowania. Informacje na ten temat przekazał portal Relevo, który podkreśla gotowość klubu do pożegnania się z Alonso w nadchodzącym sezonie.

Przyszłe kroki Alonso

Po zakończeniu przygody z Bayerem Leverkusen, Xabi Alonso prawdopodobnie przeniesie się do Realu Madryt, gdzie czeka na niego rola następcy Carlo Ancelottiego. “Królewscy” widzą w Alonso idealnego kandydata do prowadzenia nowej generacji gwiazd. To mogłoby oznaczać nową erę dla madryckiego giganta.

W planach Realu Madryt jest również przyciągnięcie kluczowych zawodników, których rozwój pod okiem Alonso w Bayerze był szczególnie widoczny. Jednym z nich jest Florian Wirtz. Młody talent, który pod skrzydłami Hiszpana znacząco się rozwinął i może wkrótce stać się boiskowym liderem Realu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.