Bastoni opuści Inter? Agent uspokaja kibiców

Bastoni

inter,it

Alessandro Bastoni nadal nie jest pewny pozostania w Interze Mediolan.

Kontrakt defensora z Interem kończy się latem 2024 roku. W środę włoskie media przekonywały, że negocjacje się przedłużają i brakuje pozytywnych rezultatów. Chodzi głównie o kwestie finansowe. Brak porozumienia spowoduje, iż Włosi będą chcieli szybciej sprzedać zawodnika w celu zarobku.

Nastroje wśród kibiców próbuje uspokoić agent piłkarza – Tinti.

– Wkrótce nastąpią kolejne spotkania z zarządem. Alessandro jest fanem Interu i chce zostać w Mediolanie, więc kibice Nerazzurrich w ogóle nie powinni panikować – przekonuje.

Bastoni to wychowanek Atalanty, ale do Interu trafił już w 2017 roku. To w Mediolanie 23-latek zaczął błyszczeć na wyższym poziomie. W międzyczasie był jeszcze wypożyczany do wspomnianego Bergamo, czy Parmy.

Jego potencjalne odejście oznaczałoby prawdopodobnie konieczność całkowitej przebudowy defensywy Nerazzurri. Bowiem klub latem ma opuścić również między innymi Milan Skriniar, który od dawna jest przymierzany do Paris Saint-Germain. Bastoni to kluczowe ogniwo Interu, w tym sezonie zaliczył już 30 występów we wszystkich rozgrywkach.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.