Basaksehir ponownie wyróżniło Piątka
Krzysztof Piątek odnalazł się w tureckiej lidze.
Krzysztof Piątek ponownie najlepszym piłkarzem miesiąca w Basaksehir! Wielokrotny reprezentant Polski kontynuuje swoją pasmo sukcesów w tureckiej drużynie, demonstrując niesamowitą formę, którą doceniono już po raz czwarty z rzędu.
Trudne początki, efektowny powrót do formy
Przenosiny do Basaksehir nie były początkowo łatwe dla Piątka, który borykał się z problemami z odnalezieniem formy strzeleckiej. Mimo trudnych początków, w listopadzie sytuacja zaczęła się zmieniać. Piątek zaczął regularnie zdobywać bramki, czym zwrócił uwagę nie tylko kibiców, ale i selekcjonerów.
Ta zmiana była kluczowa nie tylko dla jego pozycji w klubie, ale również dla reprezentacyjnej kariery. Selekcjoner Michał Probierz powołał go do kadry narodowej na baraże do Euro 2024, co było potwierdzeniem jego świetnej dyspozycji.
Stałe zdobywanie bramek mimo konkurencji
Mimo że szanse na zdobycie tytułu króla strzelców są już niewielkie, ze względu na prowadzącego Edina Dzeko, który ma o siedem bramek więcej, Piątek nie przestaje imponować. Do tej pory zdobył 13 bramek, nie tylko podnosząc swój dorobek, ale i pomagając drużynie w kluczowych momentach sezonu.
W lutym, mimo ogólnego spadku formy zespołu, Piątek nie przestał zdobywać bramek, co przyniosło mu tytuł najlepszego piłkarza miesiąca już po raz czwarty z rzędu. Zdjęcie z nagrodą, które wrzucił do mediów społecznościowych, szybko obiegło internet, zbierając pozytywne komentarze od fanów i ekspertów.
Player of the month 🧡🦉
February @Socios_Turkiye pic.twitter.com/EwAkyF5TSP— Krzysztof Piątek (@pjona9official) April 19, 2024
-

AktualnościKrytyka Thomasa Tuchela po porażce Anglii z Argentyną. Rooney: „Byliśmy zbyt bierni”













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 16:20
-


AktualnościFIFA odpiera zarzuty Deschampsa po porażce Francji 0:2 z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:38
-


AktualnościHistoryczny finał Mundialu 2026: Hiszpania zmierzy się z Argentyną w Nowym Jorku













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 15:07
-


AktualnościJude Bellingham uderzył Valentína Barco po porażce Anglii z Argentyną 2:1 w półfinale mundialu













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:36
-

AktualnościLionel Messi w centrum radości Argentyny po półfinale MŚ 2026 – dwie asysty i awans do finału z Hiszpanią













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 14:10
-

AktualnościEmiliano Martínez: „Został nam tylko jeszcze jeden ostatni mały krok” – bramkarz Argentyny po wygranej z Anglią 2:1













Michał Bosak / 16 lipca 2026, 13:47




































