Bartoszek: Z Odrą Opole musimy być cierpliwi i konsekwentni

Maciej Bartoszek

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

Korona Kielce w jedynym niedzielnym meczu Fortuna 1 Ligi podejmie Odrę Opole (godz. 12:40). Goście stoją wyżej od spadkowicza z PKO Ekstraklasy.

– Odra gra specyficzny futbol. Musimy być w tym meczu cierpliwi i konsekwentni – mówi Maciej Bartoszek. Przed tygodniem “złocisto-krwiści” wygrali w Tychach i zagrali na poziomie, na jaki oczekują fani i szkoleniowiec. – Chciałbym oglądać taki zespół jak w Tychach, ale to będzie zupełnie inny mecz – dodał.

Piłkarze Dietmara Brehmera są w wyśmienitej dyspozycji. Sześć meczów bez porażki, w tym pięć zwycięstw. Kielczanie niepokojąco wiele goli tracą na własnym obiekcie. – Taki stan rzeczy bierze się z tego, że za bardzo się otwieramy i zbyt szybko chcemy zaatakować. Są sytuacje, w których do ataku angażuje się zbyt wielu piłkarzy i robimy to za odważnie, przez co czasami rywale nas za to karcą. Narażamy się w ten sposób na kontry i łatwo tracimy gole – przyznał opiekun kielczan.

W Kielcach obowiązuje czerwona strefa, stąd też, dzisiejsze spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Ekipa Macieja Bartoszka zajmuje aktualnie jedenastą lokatę z dorobkiem dziewięciu “oczek”.

źródło: korona-kielce.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.