Bartosz Kapustka stanie przed Komisją Ligi

Martin Pospisil

Bartosz Kapustka (Legia), Martin Pospisil (Jagiellonia) / fot. Mikołaj Barbanell

Bartosz Kapustka po sobotnim meczu z Pogonią Szczecin złamał zasady reżimu sanitarnego, które obowiązują w PKO BP Ekstraklasie. Gwiazdor Legii Warszawa za kilka dni pozna karę, która może być dla niego bardzo bolesna.

Bartosz Kapustka w trwającym sezonie PKO BP Ekstraklasy jest w znakomitej formie. 24-latek z Tarnowa rozegrał 18 meczów, w których strzelił trzy bramki i dołożył do tego cztery asysty. Pomocnik znalazł się także w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie. Ostatecznie, w wąskiej kadrze zabrakło dla niego miejsca.

W ostatnich dniach o Kapustce zrobiło się bardzo głośno i to nie ze względu na jego poczynania boiskowe. “Kapi” po meczu z Pogonią Szczecin (4:2) wybrał się do znajomych na imprezę, łamiąc tym samym zasady reżimu sanitarnego obowiązujące w PKO BP Ekstraklasie.

Jak ustalił “Przegląd Sportowy”, były piłkarz m.in. Cracovii będzie się tłumaczył na posiedzeniu Komisji Ligi, które zaplanowano na 14 kwietnia. Kapustce grozi gara grzywny w wysokości 30 tysięcy złotych.

24-latek, podobnie jak reszta zespołu, został przebadany na obecność wirusa Sars-CoV-2 w organizmie. Otrzymał wynik negatywny, co oznacza, że będzie mógł wystąpić w prestiżowym meczu z Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na niedzielę, 11 kwietnia, na godzinę 17:30.

Legia Warszawa na razie nie chce komentować sprawy.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl
Zakład bez ryzyka 500 zł i bonus od depozytu 50 zł na Superbet.pl
Freebet 50 zł, zakład bez ryzyka 600 zł i bonus od depozytu 1000 zł na Betfan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *