Barnes: Wróciłem po kontuzji, wracam do formy

Barnes

Harvey Barnes to jedna z gwiazd Leicester i wychowanek klubu. Jednak kontuzja przeszkodziła ostatnio mu w rozwoju.

Wróciłem po kontuzji, wracam do formy, zdobywam gole. Czuję, że w zeszłym roku moja forma nie była taka, jak być powinna. Byłem rozczarowany z powodu kontuzji, która przeszkodziła mi w poprzednim sezonie. Czuję teraz, że wszystko wraca na właściwe tory, strzelam gole, regularnie występuję – mówił na przedmeczowej konferencji prasowej.

– To świetne uczucie wrócić do strzelania goli. Kiedy miałem kontuzję, czułem się rozczarowany, że nie mogę pomóc drużynie na boisku. Mam nadzieję, że teraz wszystko będzie w porządku i będziemy mogli cieszyć się z dobrego wyniku. – dodał.

Barnes odniósł się także do gry Leicester w Lidze Europy.

– To duże rozgrywki i cieszę się, że mogę w nich występować. Mam nadzieję, że utrzymam swoją dobrą formę i jutro również trafię do bramki. Przed nami wiele spotkań i wiele okazji, by poprawiać swoje statystyki. Myślę, że to dobra okazja, by pokazać jakim jestem zawodnikiem. Chciałbym pokazać się indywidualnie, ale też jako klub mamy swoje ambicje. Występy na dużej scenie, w europejskich rozgrywkach są ku temu bardzo dobrą okazją – stwierdził.

– Musiałem być cierpliwy, wiedziałem, że jeśli będę spokojnie pracował, ciężko trenował, to moja forma wróci na właściwe tory i moja dyspozycja się poprawi – podsumował.

Źródło: Legia Warszawa


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.